O BLOGU

Fly me to the spoon stanowi połączenie moich dwóch,a  w sumie trzech największych pasji – jedzenia, podróżowania i fotografii. 

Podróżuję dośc często – staram się wyjeżdżać przynajmniej raz w miesiącu, nawet jeżeli jest to po prostu wycieczka za miasto. Niestety mniej mam czasu na opisywanie tych podróży, dlatego blog w przeważającej ilości składa się z przepisów kulinarnych 🙂

Na blogu znajdziecie przepisy na zdrowe dania, przygotowane z nieprzetworzonych lub mało przetworzonych składników, zawsze bez użycia białego cukru. Zdrowe nie zawsze będzie oznaczało niskokaloryczne czy niskotłuszczowe – jestem fanką stosowania zdrowych tłuszczy roślinnych w diecie.  W zakładce – dietetyczne – możecie wyszukać przepisy odpowiednie dla Waszej diety, jeżeli taką stosujecie. Znajdą się i przepisy wegańskie, paleo, bezglutenowe, bez laktozy, jak i dla osób zmagających się z zespołem jelita drażliwego i próbujących diety FODMAP. 

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej! Jeżeli macie pytania, sugestie, propozycje lub po prostu chcecie do mnie napisać piszcie śmiało na: kontakt@flymetothespoon.com .