Recenzja książki „Raz na tydzień”

Jak gotować zdrowo, wegetariańsko i nie spędzac na tym całego dnia? Odpowiedzi znajdziecie w książce „Raz na tydzień – kuchnia wege dla zabieganych” autorstwa Chloe Sucree. Oprócz wskazówek dotyczących organizowania się w kuchni jest tu sporo bardzo ciekawych i pysznych przepisów. Ja jestem na tak!

Recenzja książki "Raz na tydzień"

Batch cooking – kuchnia dla zabieganych

Co to takiego batch cooking? To sposób na gotowanie na dłuższy czas – raz w tygodniu poświęcamy godzinę lub kilka na przygotowanie półproduktów, które używamy przez cały tydzień tworząc zdrowe posiłki. Dzięki temu przygotowanie kaszy z warzywami w środku tygodnia zajmie nam zaledwie 5 minut – kasza będzie już ugotowana! Z resztek z wczorajszego obiadu zrobimy zupę, a hummusu starczy na kanapki do połowy tygodnia. Te wszystkie wskazówki znajdziemy w książce Chloe z bloga Being Biotiful wydawnictwa Buchmann.

Oprócz instrukcji i podpowiedzi dotyczących zdrowego i racjonalnego odżywiania oraz planowania posiłków znajdziemy tutaj również propozycję tygodniowego menu i fajne przepisy – na dania bazowe słodkie i wytrawne oraz potrway, które następnie można z nich przyrządzić. Ja już sobie kilka z nich zaznaczyłam do zrobienia! Nalesniki socca z cicierzycy, pizzę z kalafioraczy sałatkę z arbuza i labnehu. Pyszności!

Recenzja książki "Raz na tydzień"

Co jeszcze podoba mi się w tej książce? To, że opiera się o kuchnię roślinną – wegetariańską i wegańską. Mięsa tutaj nie znajdziemy, a ja zawsze zachęcam do ograniczania jego spożywania.

Bardzo przyjemna i wartościowa propozycja kulinarno – czytelnicza!

Recenzja książki "Raz na tydzień"

Jeżeli chcecie być na bieżąco z tym, co pojawia się na blogu gorąco zachęciam do śledzenia mnie na Instagramie i Facebooku! A jeżeli masz ochotę na więcej przepisów zachęcam Ciebie gorąco do zakupu mojego e-booka „Słodki przemyt”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *