Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej – recenzja

Ostatnio dostałam od wydawnictwa Znak do zrecenzowania najnowszą książkę Jagny Niedzielskiej, która śledzę od dawna na Instagramie i niezmiennie podziwiam i szanuję! Dlatego z radością zgodziłam się na jej zrecenzowania, bo byłam pewna, że będzie dobrze. Nie myliłam się! Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej to sprytne vademecum obsługi kuchni, okraszone prostymi przepisami. Warto ją mieć na swojej półce i zaglądać do niej w razie potrzeby!

Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej - recenzja

Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej – recenzja

Książka jest podzielona na dwie części – ja zachwalam szczególnie tą pierwszą! To świetne vademecum obsługi kuchni – znajdziecie tutaj porady dotyczące przechowywania żywności tak, żeby jej nie marnować. Dzięki poradom Jagny to, co kupiliśmy zostanie z nami świeże na dłużej. Dowiemy się jak pakować i przechowywać poszczególne produkty, czy wolno je mrozić (a jeżeli tak – to jak i przez jak długi czas), jak najlepiej zarządzać przestrzenią naszej lodówki i co zrobić, jeżeli na fragmencie produktu pojawiła się pleśń. Jagna opisała chyba każdą grupę produktową, jaką możemy sobie wymyślić, bo to nie tylko owoce i warzywa, nabiał, kasze i mąki – ale też produkty w puszce, grzyby czy orzechy.

Warto tę książkę postawić sobie gdzieś blisko kuchni i w razie wątpliwości do niej zajrzeć, żeby wiedzieć jak apakować tą sałatę i czy wkładać pomidory do lodówki. Ta wiedza na pewno Wam się przyda!

Na deser dostajemy 60 przepisów na proste, pomysłowe dania, okraszonych zdjęciami. Wszystkie sa mega apetyczne i nie wątpię w to, że smaczne! No i to co lubię – nie ma w nich grama mięsa! Po raz kolejny widzimy, że bez mięsa można wyczarować sycące i pyszne cudeńka. Polecam ogromnie!

Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej - recenzja
Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej - recenzja

Post powstał we współpracy z Wydawnictwem Znak.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *